+420724304263
petramatuska@seznam.cz
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
U Matušků
Prosím, použijte minimálně 3 znaky!
0 ks /
0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný
Úvodní stránka
OBCHODNÍ PODMÍNKY
DOPRAVA, PLATBA, SLEVY
Hodnocení obchodu
Oblíbené produkty
Prodávané značky
Kontakty
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Prodávané značky
GARNMANUFAKTUR
GARNMANUFAKTUR
Webová stránka značky:
GARNMANUFAKTUR
Řadit dle:
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
8
položek celkem
Stránka
1/1
Akce
Tip
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Krásná nestočená 3-nitka ze směsové příze, vhodná nejen na šátky Pokud není uvedeno jinak, je návin 1000 m U Loly...
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kód:
2315/312OKRAJTMAVY
Značka:
GARNMANUFAKTUR
Lola - 1000 m / 200 g
360 Kč
(–30 %)
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
125 Kč / 100 g
Detail
Akce
Tip
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Krásná nestočená 3-nitka ze směsové příze, vhodná nejen na šátky. Aquarell je v nádherných jemných pastelových...
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kód:
2387/260 OKRAJ SVETLY
Značka:
GARNMANUFAKTUR
Lola Aquarell - 1000 m / 200 g
360 Kč
(–30 %)
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
125 Kč / 100 g
Detail
Akce
Tip
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Nádherná směsová barevná příze, ručně navinutá 4-nitka pod značkou Garnmanufaktur. Zpracováno 12 barev v...
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kód:
2138/5597
Značka:
GARNMANUFAKTUR
Lola Rainbow in - 935 m / 250 g
430 Kč
(–30 %)
247,93 Kč bez DPH
300 Kč
/ ks
120 Kč / 100 g
Detail
Akce
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Nádherná směsová barevná příze, ručně navinutá pod značkou Garnmanufaktur. Shadow - 3-nitka 1000 m /...
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kód:
2168/483RUZOVYOKRAJ
Značka:
GARNMANUFAKTUR
Lola Shadow - 1000 m / 200 g
360 Kč
(–30 %)
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
125 Kč / 100 g
Detail
Akce
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Chybí Vám na dokončení šátku nebo svetříku pár metrů Loly? Nebo by jste měli zájem o jednobarevné Loly? Tak...
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kód:
3769/PISTAZIE-250
Značka:
GARNMANUFAKTUR
LoLa Solo
90 Kč
(–33 %)
od 49,59 Kč bez DPH
od
60 Kč
/ ks
120 Kč / 100 g
Detail
Akce
Tip
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! PEACE je název této speciální LoLy - barevné mírové barvy se dvěma nitěmi, které procházejí celým klubkem...
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kód:
2393/SPRING435OKRAJ TMAVY
Značka:
GARNMANUFAKTUR
Lola Vier Jahreszeiten - 1000 m / 200 g
360 Kč
(–30 %)
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
125 Kč / 100 g
Detail
Akce
Tip
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Krásná nestočená 3-nitka ze směsové příze, vhodná nejen na šátky Cena je za 1 klubko
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kód:
2156/9208-CHARTREUSEOKRAJ
Značka:
GARNMANUFAKTUR
McLana Bobbel - 1000 m / 200 g
300 Kč
(–33 %)
165,29 Kč bez DPH
200 Kč
/ ks
100 Kč / 100 g
Detail
Akce
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!! Krásná nestočená 4-nitka ze směsové příze, vhodná nejen na šátky Cena je za 1 klubko
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kód:
2612/8574DYNOVYOKRAJ
Značka:
GARNMANUFAKTUR
McLana Bobbel - 750 m / 200 g
300 Kč
(–33 %)
165,29 Kč bez DPH
200 Kč
/ ks
100 Kč / 100 g
Detail
Stránka
1
z
1
-
8
položek celkem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím